Порізка пінопласту

Пінополістирол або пінопласт - це екологічно чистий матеріал, який володіє звуко- і теплоізоляційний властивостями і складається з повітря укладеного в безліч клітин спіненого полістиролу.

Але це далеко не всі позитивні сторони даного матеріалу. Серед інших переваг можна виділити низьку вартість. Оскільки технологія виробництва пінопласту проста і не вимагає особливих зусиль, вироби з пінопласту на даний момент мають дуже привабливу ціну.

Оскільки пінопласт складається на 98% з повітря, він має малий питому вагу. Це є дуже великим плюсом, оскільки дає можливість без залучення великої техніки обробляти матеріал і робити все у вкрай швидкі терміни.

За своїми технічними характеристиками, пінопласт без праці склеюється з різними будівельними матеріалами (гіпс, дерево, метал) і не схильний згубному впливу мікроорганізмів, що дозволить Вам довгий час не турбується про зовнішньому вигляді виробів з пінопласту.

Завдяки своїм характеристикам, пінопласт має широкий спектр використання: в будівництві та архітектурі (при відновленні елементів фасаду, декоративних елементах інтер'єрів), у рекламі (логотипи, об'ємні букви, рекламні вивіски та інше).

Наша фірма займається порізкою пінопласту. Порізка пінопласту виробляється на новітньому обладнанні з ЧПУ. Це дає можливість виконувати всі замовлення в термін і на 100% якісно.

На даний момент продукція з пінопласту широко застосовується у рекламній діяльності. Це можуть бути різні символи, вивіски, об'ємні букви і т.п. За вашими ескізами ми можемо втілити в реальність будь-яку символіку або напис.

Також, в залежності від місця використання, ми пропонуємо подальшу обробку. Це може бути покриття фарбами (матовими або глянцевими), лаком, декоративною штукатуркою або сіткою. здійснюємо фарбування в золото, бронзу, мідь, нанесення перламутрового ефекту або "під дерево".

Новим напрямком у нашій діяльності є виготовлення і порізка пінопласту для теплоізоляції труб. Так звана шкарлупа виготовляється методом контурної порізки. "Шкаралупа" з пінопласту ідеально підходить для таких цілей, оскільки не деформується під вагою грунту, проста в монтажі, має низькі коефіцієнти водопоглинання і теплопровідності, а термін експлуатації дорівнює 50 років. І така теплоізоляція застосовується як для підземних, так і надземних водостоків.

Наша компанія спеціалізується з надання послуг порізки пінопласту. За Вашим бажанням ми зможемо виконати роботи будь складності і обробити продукцію в залежності від Ваших запитів.

Чекаємо Ваших замовлень!

 

1 2 3
     
4 21 16
     
17 22 19
     
14 13 12
     
9 8 6
     
15 20 11
     
5 7


Замовити консультацію безкоштовно

Ім'я

Телефон

Коментар

Замовити консультацію безкоштовно

П.І.Б.

Електронна пошта:

Телефон:

Коментар: