Ліпнина з гіпсу, гіпсова ліпнина.

Мистецтво оформлення приміщень гіпсовою ліпниною має давню історію. І час показує – класична ліпнина завжди в моді! Внутрішнє оздоблення будинку є лицем Вашого смаку та статусу. І саме завдяки використанню  в дизайні  інтер’єру гіпсової ліпнини є можливість надати оселі вишуканості та затишку. А той факт, що ліпнина часто виготовляється за індивідуальним замовленням,  гарантує, що Ваш інтер’єр буде унікальним та неповторним. Навіть невелика кількість ліпнини прикрасить будь-яке приміщення, за умови грамонтого дизайнерського рішення та вмілого виконання, чи це приватна оселя чи громадська споруда.

Існує декілька матеріалів, з яких виготовляють ліпнину для інтер'єру, але тільки ліпнина з гіпсу є найбільш якісна, натуральна, з точними та глибокими  прорізами візерунку. Гіпсова ліпнина екологічно чиста, оскільки гіпс – матеріал природного походження, та пожежобезпечна.

Зважаючи на  переваги гіпсової ліпнини, використання її є практичним, а іноді  просто необхідним. Наприклад, зручною є можливість заховати за вишуканим зовнішнім виглядом ліпного декору малопривабливі труби, стояки, вентиляційні решітки та інші необхідні службові конструкції. Також важливою особливістю   є придатність її до реставрації. Якщо трапиться пошкодження ліпних прикрас, то їх  ремонт не вимагає заміни елементу, а проводиться на місці,  що є не можливим, наприклад, для ліпнини поліуретанової

Завітайте до нашого виставкового залу! Тут ви зможете ознайомитися з широким асортиментом ліпної продукції, представленої гіпсовими карнизами, фризами, розетками, кронштейнами, пілястрами, скульптурою… Ми радо обговоримо спільно з Вами варіанти оздоблення квартири, чи то котеджу, чи офісу… Звертаючись до тематики відомих стилів та жанрів, комбінуючи різні варіанти декоруваня, створимо індивідуальну композицію ліпних прикрас, характерну саме для вашого інтер'єру.

Ласкаво просимо! Команда майстерні «Дім ліпнини».


Замовити консультацію безкоштовно

Ім'я

Телефон

Коментар

Замовити консультацію безкоштовно

П.І.Б.

Електронна пошта:

Телефон:

Коментар: