ТМ «Дім ліпнини» – виробник декоративної ліпнини для оздоблення інтер’єру та фасаду.

ТМ «Дім Ліпнини» – виробник декоративної ліпнини для оздоблення інтер’єру та фасаду. Ми Виготовляємо ліпний декор з гіпсу для внутрішнього оздоблення та декор на основі пінопласту, для зовнішнього оздоблення будівель. У нас широкий асортимент продукції, доступні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ІНТЕР'ЄР - ліпнина з гіпсу

Наша художня майстерня для оздоблення інтер'єрів виготовляє декоративну ліпнину з натурального та екологічно чистого матеріалу – гіпсу. Асортимент представлено гіпсовими карнизами, фризами, розетками, колонами, пілястрами, кронштейнами, скульптурою у великій кількості та різних за стильовим спрямуванням.

ФАСАД - ліпнина на основі пінопласту та ліпнина з гіпсу

Оздобити фасад ліпниною – це найкраща можливість надати Вашій оселі індивідуального, особливого вигляду. Ми виготовляємо для фасаду ліпнину з пінопласту (вироби з пінопласту), зважаючи на легкість даного матеріалу. Особливо це актуально на сьогоднішній день, коли популярним є утеплення фасадів пінопластом чи мінеральною ватою, а звідси – необхідність щоб ліпнина була легкою. Крім пінопластової ліпнини для фасаду виготовляємо ліпнину з фасадного гіпсу.

Види фасадного декору:

  • Декор з акриловим покриттям на основі пінопласту.
  • Декор з мінеральним покриттям на основі пінопласту.
  • Ліпнина з фасадного гіпсу.

Ліпнина з гіпсу чи пінопласту – універсальний матеріал для оформлення інтер'єрів та фасадів. Крім цього, це простий та швидкий шлях до створення класичного образу вашої оселі. Ліпні елементи змінять вигляд практично будь-якої оселі, надавши їй стилю та вишуканості. Використання в дизайні інтер’єру виробів з натурального гіпсу завжди свідчить про добрий смак господаря будинку. Найголовніше – підібрати декор так, щоб він відповідав загальному настрою приміщення та Вашим вподобанням. Ми завжди радо надамо консультації з приводу вибору ліпнини, стилю декору, монтажу.

Гіпсовий ліпний декор - це завжди ексклюзив, який часто виготовляється за індивідуальними ескізами замовника та існує в єдиному екземплярі. Виготовлення його - складний і творчий процес, тому виробництво ліпнини високої якості і вишуканого дизайну під силу тільки професіоналам.

Щодо зовнішніх фасадних робіт - звісно, гіпсова ліпнина стане прикрасою фасаду , додасть йому святковий вигляд. Майстерня «Дім ліпнини» розташована у величному місті Лева, тому нам є рідне і природнє бачити довкола себе фасади будівель оздоблені старовинною, вишуканою та просто красивою ліпниною. Використовуючи наявний у «Дім ліпнини» асортимент продукції чи ліпнину, створену за індивідуальними ескізами, ми створимо таку ж красу і для Вашого дому. У нас Ви можете придбати ліпнину зі складу готових виробів або замовити її виготовлення за індивідуальним проектом.

Замовити консультацію безкоштовно

Ім'я

Телефон

Коментар

Замовити консультацію безкоштовно

П.І.Б.

Електронна пошта:

Телефон:

Коментар: